Çağrı Merkezi0542 275 33 09

PERGOLA

pergola sistemleri

Pergola Tente Sistemlerimiz özel ve dayanıklı alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Elektrostatik bir boy ile boynamaktadır. Yapı ruhsatı gerektirmez. Tamamı otomatik açılır ve kapanır, yaz, kış ve her türlü iklim koşullarında mekanın verimli kullanılmasına imkan sağlayan ergonomiktir. Fonksiyonel ve ekonomiktir. Yanlarının aliminyum doğrama ile kapatılması sizi daha avantajlı kılar. Pergola sistemlere harcadığınızdan çok daha fazlasını size kazandıracağından emin olabilirsiniz.

diyarbakır pergola sistemler

Pergola'nın tamamı eksersüzyon alüminyumdur ve epoksi polyester olarak boyanmıştır. Ek olarak ahşap ve diğer çeliğe ihtiyaç duymadan kendi başına taşıma kapasitesine sahiptir. Yüzey'dkei maddesi gelişmiş PVC bloklardan yapılmıştır. Her türlü hava ve iklim koşullarına daynıklıdır. Su geçirmemez özelliğe sahiptir. Belli sınırlar içerisinde Belediye ve Çevre ve Şehircilik bakanlığı imar yapısına uygundur.

Diyarbakir pergola

Hemen hemen tüm uygulamalarda cafe ve restaurant gibi mekanlarda kullanılan pergola sistemlerinin üretim ve montaj aşamalarında ince işçiliğe önem veririz. Bu sistemlerimiz tamamen otomatik olarak çalışır ve çok pratiktir. Restaurant ve cafelerin yaz, kış mevsimine, hava durumuna ve her türlü iklim koşuluna uygun mekanlar elde edilmesini sağlar. Çok avantajlı ve kazançlıdır.

2016 © ÇAĞDAŞ CAM BALKON SİSTEMLERİ | DİYARBAKIR


WEB TASARIM RAMNUR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ