Çağrı Merkezi0542 275 33 09

MOTORLU CAM SİSTEMLERİ


Diğer sektörlerde olduğu gibi cam balkon sistemlerinde de teknoloji sürekli gelişmekte ve ilerlemektedir. Gelişen teknolojiye paralel olarak cam balkon sistemlerinde de son model ürünlere piyasaya sürülüyor. Elektrikli ve Otomatik Cam Sistemleri de bu gelişimle doğru orantılı olarak ortaya çıkmış ve seri üretime geçilmiştir. Hayatı kolaylaştıran bu sistem diğer teknoloji nimetleri gibi büyük satış oranına ulaşmıştır. Avrupada ve gelişmiş diğer ülkelerde beş yıl öncesinde kullanılmaya başlanmıştır. En son teknoloji ile en iyi performansı yakalamak istiyorsanız bizi arayın!


Yapı olarak cam balkon sistemlerine benzemekle birlikte uzaktan kumanda ile kontrol edilmekte ve bir tuşa basarak cam balkonun kanatlarını istediğiniz kadar veya tamamiyle açıp kapatabilirsiniz. Motorlu sistemler çok büyük kolaylık olduğu için hayatımızda önemli bir yer almıştır. Elektrik ile çalışmaktadır. Sadece cam kanatları açıp kapatmak için kullanılan motorlu sistemler bu nedenle çok fazla elektrik harcamazlar. Bütçeye uygun farklı seçenekleri vardır. Diyarbakır'da motorlu sistemler Çağdaş cam balkon farkıyla yizmetinizdedir.


Klasik olan cam balkon sistemlerinde engelliler ve yaşlılar için cam balkon kanatlarını açıp kapatmak biraz zordur. Ancak motorlu sistemler bu sorunu ortadan kaldırarak büyük bir kolaylık sağladı. Motorlu cam sistemler fiziksel bir kuvvet gerekmeksizin uzaktan kontrol edilebilir ve bir kumandanın tuşuna basılarak bir kısım veya tamaman açılıp kapatılabilir. Motorlu sistemler bu özelliğiyle zaten avantajlı olan cam balkon sistemlerini daha avantajlı bir hale getirmiştir. Teknolojiden cam balkon sistemleri böylelikle nasibini almış oldu :)

2016 © ÇAĞDAŞ CAM BALKON SİSTEMLERİ | DİYARBAKIR


WEB TASARIM RAMNUR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ