Çağrı Merkezi0542 275 33 09

EŞİKSİZ CAM SİSTEMLERİ


Mevcut kullandığımız ve aşina olduğumuz cam sistemlerinin bir başka alternatifidir. Eşiksiz cam balkon sistemleri firmamızın özel üretimi olup, yere ve mektana göre yapılan ücretsiz keşifte kaydedilen bilgiler doğrultusunda özel olarak üretilir. Çok geniş kasa modeline sahip olan bu sistemler genelde 30m2 ve üzeri alanlarda kullanılır ve tercih edilir. 30 m2 ve üzeri alanlarda tercih edildiğinden fiyat olarak çok avantajlıdır. Eşiksiz cam sistemleri Diyarbakır'da çok fazla tercih edilmektedir.


Geniş balkonlarda genellikle kullanılmaktadır. Bu sistemlerde Aluminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı aliminyum doğrama ürünleri kullanılır. Aliminyumun şiddetli rüzgar, sağnak yağmur ve zararlı güneş ışınlarına karşı sızdırmazlık özelliği nedeniyle eşiksiz sistemlerde aliminyum madde kullanılması yoluna gidilmiştir. Aliminyum doğramanın eşiksiz sistemlerde kullanılması maliyet açısından dayanıklı olduğu da göz önüne alındığında çok avantajlıdır. Biz müşterilimize tercübemize dayanarak bu sistemi tavsiye ediyoruz.


Eşiksiz cam sistemlerinde aliminyum doğrama uygulamaları çok daha sağlıklıdır. Estetik bir görüntü orataya çıkarır. Eşiksiz sistemin ömürlük ve yıllara meydan okuyan bir sistem olmasını sağlamaktadır. Aliminyum doğrama alanında profesyonel olan ekibimizin bu alanda da en iyi üretimi ve montajı yaptığını söyleyebiliriz. Müşterilelerimizden Eşiksiz cam sistemleri uygulamasında aldığımız taktir ve beğeni işimizi ve tecrübemizi çok daha ileriye taşımamız için bize büyük bir moral ve motivasyon olmuştur.

2016 © ÇAĞDAŞ CAM BALKON SİSTEMLERİ | DİYARBAKIR


WEB TASARIM RAMNUR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ